کمک های مردمی به شیعه ها


کمک های مردمی به شیعه ها

عضویت در پیامک


عضویت در سامانه پیامک شیعه ها
برای عضویت در سامانه پیامکی

پایگاه فرهنگی ، مذهبی شیعه ها لطفا

عدد ۲ را به ۲۰ ۲۰ ۸۹ ۵۰۰۰۲۹ ارسال نمایید.

عضویت در خبرنامه

تبلیغات متنی

تبلیغات

سیمکارت رویایی همراه اول!

186678_397
 بار دیگر همراه اول، تصمیم گرفته خدماتی جدید به مشترکین خود عرضه نماید، از این رو تصمیم گرفته سیمکارت های جدیدی را عرضه نماید.دارندگان سیمکارت رویایی با این بسته می توانند به مدت یک سال هر چقدر که می خواهند با مشترکین دیگر(خطوط همراه اول و تلفن ثابت) صحبت کنند، در واقع این یک سیمکارت رویایی است که مکالمه با آن نیاز به پرداخت هزینه ندارد.

کلیه هموطنان در پاییز امسال با فعالسازی سیمکارت های همراه اول، شانس برنده شدن یک سیمکارت رویایی با بسته مکالمه ویژه را خواهند داشت.بر اساس این گزارش، علاقمندان برای آزمودن بخت خود جهت برنده شدن سیمکارت رویایی، باید یک سیمکارت دایمی و یا اعتباری همراه اول را خریداری و سپس فعال کنند. فعالسازی سیمکارت های همراه اول از طریق مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی و ارائه مدارک احراز هویت(اصل و تصویر کارت ملی و شناسنامه) امکان پذیر است.

این گزارش می افزاید: رویایی بودن سیمکارت از روی بسته بندی آن مشخص نمی شود، بلکه فرد برای برنده شدن این سیمکارت، لازم است پس از فعالسازی، سیمکارت را داخل گوشی قرار داده و چند لحظه منتظر بماند. چنانچه سیمکارت فرد جزو بیش از ۱۰ هزار سیم کارت رویایی تعریف شده در سیستم باشد، پیامکی به وی ارسال شده و او را از این موضوع مطلع می کند.

دارنده سیمکارت رویایی همراه اول از نظر استفاده از سیمکارت و طرح های تشویقی همانند سایر مشترکین است. همچنین مالک سیم کارت اجازه تغییر مالکیت را خواهد داشت. مکالمه رایگان این سیمکارت شامل مکالمات رومینگ بین الملل نمی شود. همراه اول علاوه بر طرح سیمکارت رویایی، برای سیمکارت های اعتباری فصل پاییز نیز همانند فصل تابستان، ۵۰ هزار ریال اعتبار اولیه و سه بسته هدیه در نظر گرفته است که یک بسته به انتخاب مشترک در دفاتر خدمات ارتباطی فعال خواهد شد.

بسته شماره ۱ شامل ۹۰ دقیقه مکالمه رایگان به مدت ۳ ماه(هر ماه امکان استفاده از ۳۰ دقیقه تماس داخل شبکه همراه اول و تلفن ثابت)، ۳۰ دقیقه مکالمه رایگان در هر ماه که مختص همان ماه بوده و مهلت استفاده از آن ۳۰ روز پس از فعالسازی است.

بسته شماره ۲ شامل ۳۰ هزار ریال اعتبار هدیه داخل شبکه به مدت ۳ ماه (هر ماه امکان استفاده از ۱۰ هزار ریال اعتبار داخل شبکه وجود دارد که ۱۰ هزار ریال در هر ماه مختص همان ماه بوده و مهلت استفاده از آن ۳۰ روز پس از فعالسازی است)‌‌.

بسته شماره ۳ ‌‌‌‌‌‌‌نیز شامل ۱ گیگا بایت اینترنت رایگان به مدت ۳ ماه بوده که مهلت استفاده از آن ۹۰ روز پس از فعالسازی است.

گفتنی است بسته انتخابی قابل تغییر نیست و مشترکین همراه اول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

 

پایگاه فرهنگی ، مذهبی شیعه ها - سیمکارت رویایی همراه اول!پایگاه فرهنگی ، مذهبی شیعه ها - سیمکارت رویایی همراه اول!پایگاه فرهنگی ، مذهبی شیعه ها - سیمکارت رویایی همراه اول!اشتراک گذاری

برچسب ها

مطالب مشابه ...

0 نظر درباره “سیمکارت رویایی همراه اول!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رسانه تصویری شیعه ها

رسانه تصویری شیعه ها

آخرین های رسانه تصویری

با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.

ختم صلوات

ختم صلوات برای ظهور و سلامتی امام مهدی (عج) ؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...