آخرین مطالب

تلاوت‌های فاخر هر شب از شبکه سیمای قرآن پخش می‌شود

پایگاه فرهنگی ، مذهبی شیعه ها - تلاوت‌های فاخر هر شب از شبکه سیمای قرآن پخش می‌شود

فاخرترین تلاوت‌های قرآن کریم از قاریان ایرانی و مصری ساعت ۲۲:۳۰ هر شب از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود.

به نقل از روابط عمومی شبکه قرآن سیما، فاخرترین تلاوت‌های قرآن کریم از قاریان ایرانی و مصری مشهور جهان اسلام از ۱۰ اسفندماه تا پایان سال ۸۹ هر شب از ساعت ۲۲:۳۰ پخش می‌شود.
در برنامه‌ روزانه این شبکه هر شب یک بخش ویژه به پخش این تلاوت‌ها اختصاص یافته است و در فواصل بین هر تلاوت، بخشی برای ارائه تصاویری زیبا از طبیعت با رویکرد توحیدی در نظر گرفته شده است. همچنین در این فاصله‌ها مخاطبان با مشخصات سوره‌ای که تلاوت خواهد شدآشنا خواهند شد.

تلاوت‌های منتخب دارای بالاترین کیفیت صدا و تصویر بوده و طبق اطلاعات به دست آمده از روابط عمومی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، استقبال خوبی از این برنامه صورت گرفته و موجب اضافه‌شدن درصد بسیاری از مخاطبان به این شبکه شده است.

اسامی قاریانی که تلاوتشان از تاریخ ۲۱ تا ۲۷ اسفند ‌ماه از ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود بدین ترتیب است، ۲۱ اسفندماه تلاوت‌های راغب مصطفی غلوش، سید متولی عبدالعال و محمد بسیونی،۲۲ اسفند ماه شحات محمد انور، احمد احمد نعینع و سیدسعید، ۲۳ اسفند ماه محمد اللیثی، انور شحات محمد انور و محمدبیسیونی، ۲۴ اسفند ماه راغب مصطفی غلوش، احمد احمد نعینع و ابوالعینین شعیشع، ۲۵ اسفندماه سید متولی عبدالعال، محمد بسیونی و ابوالعینین شعیشع، ۲۶ اسفندماه شحات محمد انور، محمد اللیثی، سید سعید و شب ۲۷ اسفندماه راغب مصطفی غلوش، سید متولی عبدالعال و احمد احمد نعینع، همچنین هر شب تلاوت ترتیل یک جزء قرآن کریم با صدای «عباس امام‌جمعه» از قاریان بین‌المللی کشورمان ارائه می‌شود.

balatarin cloob Donbaler Donbaleh LinkPad Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
balatarin cloob Donbaler Donbaleh LinkPad Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
نقد و بررسی ادیان و فرقه های ضاله

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>